Разградчани завършиха на последно място в група В на Шампионската лига

Sportinglife 09:35 ч., 10 Дек 2014
0
60

Лудогорец приключи с участието си в европейските турнири за този сезон със загуба с 0:4 от Реал Мадрид при гостуването си на "Сантяго Бернабеу".

Реал вкара по два гола през двете полувремена и записа шеста победа от шест мача в групата.

В 20-ата минута Марселиньо игра с ръка на голлинията, а съдията на мача отсъди дузпа и показа червен картон на бразилеца.

Кристиано Роналдо реализира наказателния удар и вкара своя 72-ри гол в турнира. Бейл увеличи аванса на домакините на 2:0 в 38-ата минута.

В 80-ата минута Алваро Арбелоа вкара за 3:0, а последното попадение беше дело на резервата Медран в 88-ата минута.

Разградчани завършиха на последно място в група В на Шампионската лига, но в дебютното си участие спечелиха първите точки и първата победа за български отбор в турнира.