Лео и Агуеро вкарват в последните 5 минути за 2:2 с Мексико, Бразилия громи САЩ

Sportinglife 08:50 ч., 09 Сеп 2015
0
617
Getty images

Лионел Меси вкара гол в последната минута, с която спаси Аржентина от загуба срещу Мексико в контрола – 2:2. Сензационно „ацтеките” поведоха с 2:0. В 19-ата минтута Хавиер Ернандес се разписа от дузпа. Новият нападател на Байер (Леверкузен) отбеляза първото си попадение, след като напусна Манчестър Юнайтед. Чудото продължи с попадение на Ектор Ерера в 70-ата митута.

По всичко личеше, че световният вицешампион Аржентина отново ще загуби и ще предизвика гнева на феновете. В 85-ата минута Серхио Агуеро, звездата на Манчестър Сити, намали. А в последната Меси спаси „гаучосите” от резил.

След като се разбунтува срещу треньора Карлос Дунга, мегазвездата на Бразилия Неймар изригна с два гола за 4:1 срещу САЩ.

Резултата откри Хълк, който вкара и при 1:0 над Коста Рика преди четири дни. Рафиня бе третият голмайстор за „селесао”. Даниел Уилямс се разписа за Щатите в последната минута.

Коста Рика срази Уругвай с 1:0 след попадение на Брайън Руис още в началото на двубоя.

Резултати от други контроли в Америка: Еквадор – Хондурас 2:0, Венецуела – Панама 1:1, Колумбия – Перу 1:1.