Счупените очила на Клоп, настръхналият "Олд Трафорд" и магията на Деле Али и Кун

Sportinglife 09:30 ч., 24 Яну 2016
0
2011

15,01 ч

"Олд Трафорд" е някак странно тих, въпреки че Юнайтед е бил Ливърпул преди седмица и би следвало да празнува победата над големия враг. Но мачът със Саутхемптън започва в атмосфера като за контрола.

15,30 ч

Ян Вертонген си вкарва автогол на "Селхърст Парк" и Тотнъм, който доминира до момента, губи с 0:1 от Кристъл Палас.

15,36 ч

Дейли Блинд стреля от 30 метра право в ръцете на Фрейзър Форстър на вратата на Саутхемптън.
Моментът е паметен...

15,42 ч

Дани Дринкуотър от Лестър разстрелва вратаря на Стоук Джак Бътланд и открива за домакините - 1:0.

15,48 ч

Първите освирквания на "Олд Трафорд" след сигнала за край на полувремето.

Стадионът е някак умърлушен, а Юнайтед играе, сякаш има още поне 5 полувремена време за гол.

Появява се статистика - 11 поредни първи полувремена на отбора на свой терен, включително това:

0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0.

Феновете спокойно могат да идват направо за второто, а не от начало.

16,20 ч

Хари Кейн изравнява за Тотнъм, като секунди по-рано в twitter Гари Линекер пише, че ще е перверзия Палас да спечели мач, в който няма удар в рамката.

Веднага след това домакините удрят две греди за 30 секунди в лудия мач.

16,30 ч

"Олд Трафорд" открито негодува, като по-опасните атаки са на Саутхемптън.

16,31 ч

Джейми Варди вкарва първия си гол от месец и Лестър вече води с 2:0 на Стоук.

16,42 ч

Деле Али прави неверятен пирует, завърта се и вкарва от въздуха гола на деня - 2:1 за Тотнъм.

16,46 ч

Чарли Остин вкарва с глава гол за Саутхемптън и цели орди от фенове на Юнайтед си тръгват от стадиона, ругаейки.

Въпреки, че има още 2 минути плюс добавено време.

Близките планове показват яростни лица, крещящи срещу Ван Гаал.