Няма съмнение кой блести най-ярко, но кои са простосмъртните в компанията му?

Sportinglife 14:00 ч., 25 Юни 2016
0
1272

Лионел Меси блести ярко на Копа Америка 2016 с петте си гола и четири асистенции.

Аржентина се забавлява с номер 10 начело и е на финал в неделя срещу понеделник рано сутринта българско време, като съперник е Чили - точно като преди година.

Кои са най-големите звезди на турнира, като най-отгоре изглежда отново безспорно е Лео?

Хеттрикът му за 20 минути срещу Панама, изумителният гол за рекорда срещу САЩ...

Меси е без коментар.

Ето още петима, които ярко греят над Сентенариото - стогодишното издание на Копа Америка.

Едуардо Варгас (Чили)

Пет мача, шест гола, една асистенция

Два пъти избиран за играч на мача.

След невзрачен сезон в Хофенхайм, никой не очакваше чудеса от нападателя.

Вкара два гола и записа три асистенции в Бундеслигата, но Копа Америка изкара на показ най-доброто от Варгас.

Заби два гола на Панама, включително един страхотен с глава.

Наниза четири пъти топката във вратата на Мексико за 7:0 и с шест попадения е на върха за голмайстор на турнира.

Гонсало Игуаин (Аржентина)

Пет мача, четири гола, една асистенция.

Когато си в един отбор с Меси, обикновено свириш втора цигулка.

Игуаин няма нищо против и си върши съвестно работата - завършва атаките на отбора.

Не вкара в груповата фаза, но се разписа по два пъти на четвъртфинала срещу Венецуела (4:1) и САЩ (4:0).