Ливърпул и Челси не се победиха за Купата на Лигата

Вратарят Куртоа с отлични изяви за лондончани

Sportinglife 07:45 ч., 21 Яну 2015
2
421

Ливърпул и Челси завършиха наравно 1:1 в първия поуфинален мач от турнира за Купата на Лигата.

Реваншът е след седмица в Лондон.

Срещата започна отлилчно за лондончани, след като получиха дузпа още в 17-та минута, когато Азар бе повален от Емре Джан и белгиецът сам се разписа от бялата точка.

Четвърт час след почивката Ливърпул изравни. Рахийм Стърлинг напредна през центъра и с чудесен диагонален удар вдигна феновете на домакините на крака.

До края на срещата вратарят Тибо Куртоа съхрани равенството за лондончани с отлични изяви.

Тази вечер е първия мач между Тотнъм и Шефийлд Юнайтед, които ще определят другия финалист.