Програмата на Мондиал 2018 по дни и часове

Жребият нареди групите, ето го и пътят до финала на фаворитите

Sportinglife
Sportinglife 19:40 ч., 01 Дек 2017
0
1417

Ето я и пълната програма на Мондиал 2018 по дни и часове в българско време, след като днес жребият бе изтеглен в Москва.

Група А
Русия
Саудитска Арабия
Египет
Уругвай

Русия - Саудитска Арабия, 14 юни, 18 ч - Откриване
Уругвай - Египет, 15 юни, 15 ч

Русия - Египет, 19 юни от 21 ч
Уругвай - Саудитска Арабия, 20 юни от 18 ч

Русия - Уругвай, 25 юни, 17 ч
Египет - Саудитска Арабия, 25 юни, 17 ч

Група В
Португалия
Испания
Мароко
Иран

Португалия - Испания, 15 юни от 21 ч
Мароко - Иран, 15 юни от 18 ч

Испания - Иран, 20 юни, 21 ч
Мароко - Португалия, 20 юни, 15 ч

Португалия - Иран, 25 юни, 21 ч
Мароко - Испания, 25 юни, 21 ч

Група С
Франция
Австралия
Перу
Дания

Франция - Австралия, 16 юни, 13 ч
Перу - Дания, 16 юни, 19 ч

Франция - Перу, 21 юни от 15 ч
Австралия - Дания, 21 юни, 18 ч

Франция - Дания, 26 юни, 17 ч
Перу - Австралия, 16 юни от 17 ч

Група D
Аржентина
Исландия
Хърватия
Нигерия

Аржентина - Исландия, 16 юни, 16 ч
Хърватия - Нигерия, 16 юни, 22 ч

Аржентина - Хърватия, 21 юни от 21 ч
Нигерия - Исландия, 22 юни, 18 ч

Хърватия - Исландия, 26 юни, 21 ч
Аржентина - Нигерия, 26 юни, 21 ч

Група Е
Бразилия
Швейцария
Коста Рика
Сърбия

Коста Рика - Сърбия, 17 юни, 15 ч
Бразилия - Швейцария, 17 юни, 21 ч

Бразилия - Коста Рика, 22 юни, 15 ч
Сърбия - Швейцария, 22 юни, 21 ч

Бразилия - Сърбия, 27 юни, 21 ч
Швейцария - Коста Рика, 27 юни, 21 ч

Група F
Германия
Мексико
Швеция
Южна Корея

Германия - Мексико, 17 юни от 18 ч
Швеция - Южна Корея, 18 юни, 15 ч

Германия - Швеция, 23 юни, 18 ч
Мексико - Южна Корея, 23 юни, 21 ч

Мексико - Швеция, 27 юни, 17 ч
Германия - Южна Корея, 27 юни 17 ч

Група G
Белгия
Панама
Тунис
Англия

Белгия - Панама, 18 юни, 18 ч
Англия - Тунис, 18 юни, 21 ч

Белгия - Тунис, 23 юни, 15 ч
Англия - Панама, 24 юни, 15 ч

Белгия - Англия, 28 юни от 21 ч
Панама - Тунис, 28 юни, 21 ч

Група Н
Полша
Сенегал
Колумбия
Япония

Полша - Сенегал, 19 юни, 15 ч
Колумбия - Япония, 19 юни, 18 ч

Япония - Сенегал, 24 юни, 18 ч
Полша - Колумбия, 24 юни от 21 ч

Япония - Полша, 28 юни, 17 ч
Сенегал - Колумбия, 28 юни, 17 ч

Осминафинали
50. Победител С - Втори D, 30 юни, 17 ч
49. Победител А - Втори В, 30 юни, 21 ч

51. Победител В - Втори А, 1 юли, 17 ч
52. Победител D - Втори С, 1 юли, 21 ч

53. Победител Е - Втори F, 2 юли, 17 ч
54. Победител G - Втори H, 2 юли, 21 ч

55. Победител F - Втори Е, 3 юли, 17 ч
56. Победител H - Втори G, 3 юли, 21 ч

Четвъртфинали
57. Победител мач 49 - Победител мач 50, 6 юли, 17 ч
58. Победител 53 - Победител 54, 6 юли, 21 ч
59. Победител 55 - Победител 56, 7 юли, 17 ч
60. Победител 51 - Победител 52, 7 юли, 21 ч

Полуфинали
61. Победител 57 - Победител 58, 10 юли, 21 ч
62. Победител 59 - Победител 60, 11 юли, 21 ч

Мач за трето място
14 юли, 17 ч

Финал
15 юли, 18 ч

0 коментара

Твоят коментар:

Close Обратно към статията