Програмата на Зимната олимпиада по дни и часове

Пълният списък със стартове на игрите в Корея

Sportinglife
Sportinglife 11:50 ч., 09 Фер 2018
0
4566

НЕДЕЛЯ, 18 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Дания
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Япония
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Канада
03:00 - 07:10    Ски свободен стил  Слоупстайл мъже - Квалификации и финали
03:15 - 08:25    Ски алпийски дисциплини  Гигантски слалом - мъже
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Германия - Норвегия
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Бараж за 5-8 място
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Швеция
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Швейцария
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Южна Корея
08:45 - 10:40    Ски бягане  4 х 10 км щафета - Мъже
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Чехия - Швейцария
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Бараж за 5-8 място
13:00 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване мъже - Квалификация
13:00 - 14:00    Ски свободен стил  Ски акробатика мъже - Финали
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Япония
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Южна Корея
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Великобритания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Норвегия
13:15 - 14:15    Биатлон  Масов старт мъже - 15 км
13:35 - 16:15    Бобслей  Двойки мъже - Първо и второ спускане
13:55 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Спринт, 500 м - Жени
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Канада - Южна Корея
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Швеция - Финландия

ПОНЕДЕЛНИК, 19 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Дания
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Канада
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Южна Корея
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Швейцария
02:30 - 05:00    Сноуборд  Биг еър жени - Квалификации
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Танцови двойки
03:00 - 03:45    Ски свободен стил  Халфпайп жени - Квалификации
06:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Полуфинал
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Южна Корея
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Швейцария
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Канада
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Дания
13:00 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване жени - Квалификация
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Швейцария
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Олимпийски атлети от Русия
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - САЩ
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Швеция
13:45 - 16:30    Бобслей  Двойки мъже - Трето и четвърто спускане
13:50 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Спринт, 500 м - Мъже
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Полуфинал
14:30 - 16:20    Ски скокове  Отборно състезание - Голяма шанца

ВТОРНИК, 20 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Норвегия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Канада
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Швейцария
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Швеция
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Волна програма - Танцови двойки
03:30 - 04:20    Ски свободен стил  Халфпайп жени - Финали
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Мач за 7 място
06:00 - 07:00    Ски свободен стил  Халфпайп мъже - Квалификации
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Китай
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Южна Корея
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - Япония
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Мач за 5 място
12:00 - 14:00    Шортрек  1000 м - Квалификация, жени
12:30 - 00:00    Северна комбинация  Индивидуално мъже - Голяма шанца
12:45 - 14:00    Шортрек  Спринт, 500 м - Квалификация, мъже
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - САЩ
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Италия
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Дания
13:15 - 14:45    Биатлон  Смесена щафета - 2x6 км жени + 2x7.5 км мъже
13:20 - 14:00    Шортрек  Щафета, 3000 м - Жени
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Бараж за място на четвъртфиналите
14:20 - 16:15    Бобслей  Двойки жени - Първо и второ спускане
15:15 - 00:00    Северна комбинация  Индивидуално мъже 10 км - Ски бягане

СРЯДА, 21 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Китай
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Дания
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Великобритания
02:30 - 05:20    Сноуборд  Биг еър мъже - Квалификации
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Кратка програма - Жени
04:00 - 06:10    Ски алпийски дисциплини  Спускане - жени
04:30 - 07:30    Ски свободен стил  Ски-крос мъже - Квалификации и финал
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Канада
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - САЩ
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Норвегия
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Япония
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Мач за бронза
10:30 - 12:00    Ски бягане  Отборен спринт свободен стил - Жени
12:30 - 13:50    Ски бягане  Отборен спринт, свободен стил - Мъже
13:00 - 16:00    Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване жени - Финални серии
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - САЩ
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Япония
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Канада
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Дания
13:20 - 16:00    Бързо пързаляне с кънки  Отборно преследване мъже - Финални серии
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Четвъртфинал
14:10 - 16:30    Бобслей  Двойки жени - Трето и четвърто спускане

0 коментара

Твоят коментар:

Close Обратно към статията