Пиер-Емерик Обамеянг не спира да вкарва голове

Sportinglife 09:20 ч., 26 Окт 2015
0
543

Джокерите във Волфсбург

Даниел Калигури стана четвъртият джокер на Волфсбург, който влиза като резерва и вкарва победно през сезона.

Само три минути след смяната си той вкара за 1:0 при гостуването на Дармщад.

Единствено Байерн има повече джокери през сезона – шест.

Черен рекорд за Инголщад

Много слава събра дебютантът Инголщад за първите си 10 кръга в Бундеслигата.

Сега се наложи да запише и първия черен рекорд – първи две поредни загуби. А при втората – 0:1 от Херта, за първи път в историята си стреля 18 пъти към противниковата врата.

Водопад от голове в Леверкузен

4:3 на мача Байер – Щутгарт и нито един гол през първото полувреме. За 20 минути паднаха шест попадения.

Щутгарт водеше с 2:0 и 3:1, но не успя да задържи. За първи път за едно полувреме паднаха повече от 5 гола през сезона.

Край на ужаса за Вердер

Пет поредни загуби и само един вкаран гол бе принуден да преживее Вердер.

С два гола на Антъни Уя отборът спечели с 3:1 като гост на Вердер.

Преди четири години бе първият му двоен удар, но за Майнц срещу Щутгарт.

Айнтрахт спря серията

С победа 2:1 срещу Хановер тимът на Айнтрахт спря серия от пет поредни мача без успех.

Това бе първи триумф на франкфурци в Хановер от 1987 година.

Марк Щрендеа вкара за първи път два гола в един мач.

Хамбургер се събужда

След като едва се спаси от изпадане миналия сезон, Хамбургер вече изглежда по-добре.

Срещу Хофенхайм еврошампионът от 1983 година спечели четвъртата победа през сезона.