1004

Любомир Изов атакува с три предложения от Англия за уикенда.

Той е един от експертите на Рекордьорите.

Лийдс – Престън 1 за 2.30

Лийдс се представя чудесно на своя „Елънд Роуд“. Йоркшърци спечелиха 9 от последните си 11 мача там и само 2 тима в дивизията имат по-добри домакински показатели от тях. В защита отборът е много стабилен, а в предни позиции се разчита на голмайстора Крис Ууд (24 гола). Престън няма успех в последните си 7 визити.

Манчестър Сити – Хъл Сити гол/гол за 2.00

Сити допусна 8 попадения във вратата си в последните 4 срещи. Нещо повече, възпитаниците на Пеп Гуардиола имат само 2 сухи мрежи от последните си 15 домакинства, а Хъл се подобри значително в атакуващата част на играта. Тигрите едва ли ще измъкнат нещо на „Етихад“, но със сигурност могат да накажат колебливата защита на Сити поне веднъж.

Уест Бромич – Саутхемптън 1 за 3.00

УБА са близо до най-доброто си класиране във Висшата лига. Тимът позагуби част от формата си в последно време, но като цяло това е един прекрасен сезон за дроздовете. У дома Уест Бромич спечели 8 от последните си 10 мача, включително и срещу Арсенал с 3:1. Светците са с 3 успеха в последните си 9 срещи, а при визитите си Саутхемптън се представя меко казано колебливо. Клод Пюел няма да може да разчита на половин дузина ключови фигури, които са контузени.