Програмата на Зимната олимпиада по дни и часове

Пълният списък със стартове на игрите в Корея

Sportinglife
Sportinglife 11:50 ч., 09 Фер 2018
0
3384

Зимните олимпийски игри в южнокорейския град Пьончан започват от петък, 9 февруари с церемонията по откриването. Съсетазанията стартират от събота и Sportinglife.bg ви предлага пълната програма за тях.

СЪБОТА, 10 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Китай - САЩ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - Финландия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Канада - Швейцария
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Южна Корея - Олимпийски атлети от Русия
03:00 - 06:50    Сноуборд  Слоупстайл мъже - Квалификации
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Япония - Швеция
09:45 - 10:50    Ски бягане  7,5 км + 7,5 км скиатлон - Жени
12:00 - 14:50    Шортрек  1500 м - Квалификации и финали, мъже
12:40 - 16:15    Спортни шейни  Индивидуално мъже - Първо и второ спускане
12:45 - 13:20    Шортрек  Спринт, 500 м - Квалификация, жени
13:00 - 14:55    Бързо пързаляне с кънки  3000 м - Жени
13:04 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Канада
13:04 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Швейцария - Южна Корея
13:04 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - САЩ
13:04 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Финландия - Китай
13:15 - 14:45    Биатлон  Спринт жени - 7,5 км
13:50 - 14:50    Шортрек  Щафета, 3000 м - Квалификация, жени
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Швейцария - Корея
14:35 - 16:20    Ски скокове  Индивидуално - Мъже

НЕДЕЛЯ, 11 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Норвегия - Китай
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Финландия - САЩ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Швейцария - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Групова фаза, Канада - Южна Корея
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Танцови двойки
03:00 - 04:00    Сноуборд  Слоупстайл мъже - Финали
04:00 - 06:10    Ски алпийски дисциплини  Спускане - мъже
04:45 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, кратка програма - Жени
06:30 - 07:30    Сноуборд  Слоупстайл жени - Квалификации
06:40 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, двойки - Волна програма
08:45 - 10:40    Ски бягане  15 км + 15 км скиатлон - Мъже
09:00 - 11:40    Бързо пързаляне с кънки  5000 м - Мъже
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, Финландия - САЩ
12:20 - 16:15    Спортни шейни  Индивидуално мъже - Трето и четвърто спускане
12:30 - 15:10    Ски свободен стил  Бабуни жени - Квалификации и финал
13:15 - 14:55    Биатлон  Спринт мъже - 10 км
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, Канада - Олиймпийски атлети от Русия

ПОНЕДЕЛНИК, 12 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Полуфинал
02:05 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Полуфинал
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, волна програма - Мъже
03:00 - 04:00    Сноуборд  Слоупстайл жени - Финали
03:15 - 07:55    Ски алпийски дисциплини   Гигантски слалом - жени
04:10 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара - Жени - волна програма
05:20 - 00:00    Фигурно пързаляне  Отборна надпревара, танцови двойки - Волна програма
06:30 - 07:20    Сноуборд  Халфпайп жени - Квалификации
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Швейцария - Япония
12:10 - 13:00    Биатлон  Преследване жени - 10 км
12:30 - 15:10    Ски свободен стил  Бабуни мъже - Квалификации и финал
13:20 - 16:15    Спортни шейни  Индивидуално жени - Първо и второ спускане
14:00 - 14:55    Биатлон  Преследване мъже - 12,5 км
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Швеция - Корея
14:15 - 16:25    Ски скокове  Индивидуално - Жени
14:30 - 16:15    Бързо пързаляне с кънки  1500 м - Жени

ВТОРНИК, 13 ФЕВРУАРИ
03:00 - 04:00    Сноуборд  Халфпайп жени - Финали
04:30 - 09:10    Ски алпийски дисциплини   Комбинация - мъже
06:00 - 07:00    Сноуборд  Халфпайп мъже - Квалификации
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, Канада - Финландия
11:00 - 12:15    Ски бягане  Спринт - Мъже
12:00 - 14:30    Шортрек  Спринт, 500 м - Жени
12:26 - 14:30    Шортрек  1000 м - Квалификация, мъже
13:00 - 16:15    Спортни шейни  Индивидуално жени - Трето и четвърто спускане
13:00 - 14:50    Бързо пързаляне с кънки  1500 м - Мъже
13:04 - 00:00    Кърлинг  Смесени двойки - Финал
13:30 - 15:30    Ски бягане  Спринт - Жени
13:30 - 14:30    Шортрек  Щафета, 5000 м - Квалификация
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, САЩ - Олимпийски атлети от Русия

0 коментара

Твоят коментар:

Close Обратно към статията