Програмата на Зимната олимпиада по дни и часове

Пълният списък със стартове на игрите в Корея

Sportinglife
Sportinglife 11:50 ч., 09 Фер 2018
0
3579

СРЯДА, 14 ФЕВРУАРИ


02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Швеция
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Италия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - САЩ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Великобритания
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Спортни двойки - Кратка програма
03:15 - 07:55    Ски алпийски дисциплини  Слалом - жени
03:30 - 04:30    Сноуборд  Халфпайп мъже - Финали
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Швеция - Швейцария
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - САЩ
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Великобритания
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Швеция
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Китай
08:00 - 00:00    Северна комбинация  Индивидуално мъже - Нормална шанца
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група В, Корея - Япония
11:00 - 00:00    Северна комбинация  10 км индивидуално мъже - Ски бягане
12:00 - 13:45    Бързо пързаляне с кънки  1000 м - Жени
13:05 - 15:00    Биатлон  Индивидуален старт жени - 15 км
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Великобритания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Швеция
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Италия
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Япония
13:50 - 16:15    Спортни шейни  Двойки - Първо и второ спускане
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, Словакия - Олиймпийски атлети от Русия
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, САЩ - Словения

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Южна Корея
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Япония
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - САЩ
03:30 - 00:00    Фигурно пързаляне  Спортни двойки - Волна програма
03:30 - 05:55    Скелетон  Скелетон мъже - Първо и второ спускане
04:00 - 06:10    Ски алпийски дисциплини  Супер-гигантски слалом - мъже
04:00 - 07:45    Сноуборд  Сноуборд крос мъже - Сноуборд крос мъже
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Финландия - Германия
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, САЩ - Канада
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Италия
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Канада
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Япония
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Швейцария
09:00 - 10:45    Ски бягане  10 км свободен стил - Жени
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Норвегия - Швеция
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Група А, Олимпийски атлети от Русия - Финландия
13:00 - 15:00    Биатлон  Индивидуален старт мъже - 20 км
13:00 - 15:10    Бързо пързаляне с кънки  10 000 м - Мъже
13:00 - 13:45    Ски свободен стил  Ски акробитика жени - Квалификации
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Великобритания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Швеция
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Швейцария
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Япония
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Чехия - Южна Корея
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Швейцария - Канада
15:00 - 16:15    Спортни шейни  Отборно - Щафета

ПЕТЪК, 16 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Италия - Дания
02:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Южна Корея
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Кратка програма - Мъже
03:00 - 05:25    Скелетон  Скелетон мъже - Трето и четвърто спускане
03:00 - 06:00    Сноуборд   Сноуборд крос жени - Сноуборд крос жени
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, САЩ - Словакия
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Швейцария
07:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швеция - Олимпийски атлети от Русия
08:30 - 10:20    Ски бягане  15 км свободен стил - Мъже
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, Олимпийски атлети от Русия - Словения
13:00 - 14:45    Бързо пързаляне с кънки  5000 м - Жени
13:00 - 14:00    Ски свободен стил  Ски акробитика жени - Финали
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Швейцария
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швеция - Великобритания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - САЩ
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Южна Корея
13:50 - 15:40    Скелетон  Скелетон жени - Първо и второ спускане
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Финландия - Норвегия
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група С, Швеция - Германия
14:30 - 15:35    Ски скокове  Индивидуално мъже - Квалификация, Голяма шанца

СЪБОТА, 17 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Швеция
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Китай
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Великобритания
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Волна програма - Мъже
03:00 - 07:00    Ски свободен стил  Слоупстайл жени - Квалификации и финал
04:00 - 06:10    Ски алпийски дисциплини  Супер гигантски слалом - жени
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Канада - Чехия
05:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Норвегия
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Швеция
07:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Италия
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група А, Южна Корея - Швейцария
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
12:00 - 13:15    Ски бягане  4х5 км щафета - Жени
12:00 - 14:55    Шортрек  1500 м - Жени
12:45 - 14:55    Шортрек  1000 м - Мъже
13:00 - 13:45    Ски свободен стил  Ски акробатика мъже - Квалификации
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Япония
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Дания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Канада
13:15 - 14:10    Биатлон  Масов старт жени - 12,5 км
13:50 - 15:55    Скелетон  Скелетон жени - Трето и четвърто спускане
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Група В, Словения - Словакия
14:30 - 15:45    Ски скокове  Индивидуално мъже - Голяма шанца

0 коментара

Твоят коментар:

Close Обратно към статията