Програмата на Зимната олимпиада по дни и часове

Пълният списък със стартове на игрите в Корея

Sportinglife
Sportinglife 11:50 ч., 09 Фер 2018
0
4214


ЧЕТВЪРТЪК, 22 ФЕВРУАРИ
02:00    Церемония по закриване на олимпийските игри
03:15 - 08:25    Ски алпийски дисциплини  Слалом - мъже
04:30 - 05:30    Ски свободен стил  Халфпайп мъже - Финали
05:00 - 07:00    Сноуборд  Паралелен гигантски слалом жени - Квалификации и елиминации
05:27 - 07:30    Сноуборд  Паралелен гигантски слалом мъже - Квалификации и елиминации
06:10 - 00:00    Хокей на лед  Жени - Финал
09:30 - 00:00    Северна комбинация  Отборно мъже - Голяма шанца
10:20 - 00:00    Северна комбинация  Отборна щафета мъже - 4 х 5 км
12:00 - 14:45    Шортрек  Спринт, 500 м - Мъже
12:15 - 14:45    Шортрек  1000 м - Жени
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Полуфинал
13:05 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Полуфинал
13:15 - 14:45    Биатлон  Щафета жени - 4 x 6 км
13:45 - 14:45    Шортрек  Щафета, 5000 м - Мъже

ПЕТЪК, 23 ФЕВРУАРИ
02:30 - 03:30    Сноуборд  Биг еър жени - Финали
03:00 - 00:00    Фигурно пързаляне  Волна програма - Жени
04:00 - 08:40    Ски алпийски дисциплини  Комбинация - жени
04:30 - 07:30    Ски свободен стил  Ски-крос жени - Квалификации и финал
08:35 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Мач за бронза
09:40 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Полуфинал
12:00 - 13:55    Бързо пързаляне с кънки  1000 м - Мъже
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Полуфинал
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Полуфинал
13:15 - 14:45    Биатлон  Щафета мъже - 4 x 7,5 км
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Полуфинал

СЪБОТА, 24 ФЕВРУАРИ
03:00 - 05:30    Бобслей   Четворки мъже - Първо и второ спускане
03:00 - 04:40    Сноуборд  Биг еър мъже - Финали
04:00 - 06:00    Ски алпийски дисциплини  Отборна надпревара - финал
05:00 - 06:10    Сноуборд  Паралелен гигантски слалом жени - Финали
05:15 - 06:30    Сноуборд  Паралелен гигантски слалом мъже - Финали
07:30 - 10:35    Ски бягане  50 км масов старт - Мъже
08:35 - 00:00    Кърлинг  Мъже - Финал
13:00 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Масов старт - Жени
13:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Мач за бронза
13:45 - 15:00    Бързо пързаляне с кънки  Масов старт - Мъже
14:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Мач за бронза

НЕДЕЛЯ, 25 ФЕВРУАРИ
02:05 - 00:00    Кърлинг  Жени - Финал
03:00 - 06:00    Бобслей   Четворки мъже - Трето и четвърто спускане
06:10 - 00:00    Хокей на лед  Мъже - Финал
08:45 - 10:50    Ски бягане  30 км масов старт - Жени

0 коментара

Твоят коментар:

Close Обратно към статията