Тони Силва вкара за 1:0 над „Верея“ пред пълен стадион

Sportinglife 18:45 ч., 21 Фер 2015
0
108
Lap.bg

ЦСКА завърши с победа предсезонните контроли. „Червените“ се зарадваха на препълнен стадион при гостуването на втородивизионния Верея и победиха с 1:0. Тони Силва вкара единствения гол през първото полувреме.

Мароканският вратар Ел Харуби се завърна в състава на Верея, след като пази като изкара цялата подготовка с ЦСКА. За „червените“ не играха контузените Валентин Илиев, Еденилсон Бергонси и Иван Маркович. А Александър Тунчев получи почивка.

Първият мач на ЦСКА в „А“ група е следващата неделя срещу Локомотив (Сф).

ВЕРЕЯ - ЦСКА 0:1

0:1 Тони Силва 45

Съставите:

ВЕРЕЯ: Ел Харуби, Али, Грозев, Желев, Ботев, Якуб Идризов, Яшар, Оливие Харума, Баев, Стефанов, Тимонов

ЦСКА: Дивиш, Василев (73-Попов), Оршулич (73-Крачунов), Причиненко (73-Супусепа), Кукоч, Бъркляча (46-Галчев), Съндей, Силва (73-Стоянов), Жуан Фелипе (73-Фортес), Соарес (60-Милисавлевич), Йоахим (60-Николич)