Миланов ще атакува Шампионската лига, Пеев с гол и асистенция

Благой Георгиев се контузи

Sportinglife 17:45 ч., 30 Май 2015
0
38

Георги Пеев вкара гол и асистира за друг в последния кръг в Русия. Амкар завърши 3:3 при гостуването си на Спартак Москва, след като на два пъти повеждаше в резултата.

Пеев игра до 60-та минута, след което беше заменен от Захари Сираков. Третият българин Петър Занев игра пълни 90 минути. Амкар приключва първенството на 11-то място с 32 точки.

От Висшата лига изпадат Торпедо Москва и Арсенал Тула, а Урал и Ростов ще играят баражи за запазване на елитния си статут.

Ивелин Попов игра 85 за минути за Кубан Краснодар и оподаде за един от головете за 5:1 над изпадналия Арсенал Тула. Станислав Манолев остана на резервната скамейка в този двубой.

Георги Миланов влезе в 65-ата минута за ЦСКА Москва при равенството 1:1 като гост на Ростов. "Армейците" запазиха втората позиция и ще играят баражи за място в Шампионската лига.

Трети остава ФК Краснодар, който стигна също до 1:1 при визитата си на Динамо Москва. Благой Георгиев пък се контузи при гостуването на Рубин на Уфа, завършило 1:1.

Той получи травма в бедрото и напусна принудително терена още в 27-та минута.