Турът на Манчестър Юнайтед завърши със загуба

Златан Ибрахимович и Блейс Матуиди донесоха триумф на ПСЖ в Чикаго

Sportinglife 08:50 ч., 30 Юли 2015
0
66

Американското турне на Манчестър Юнайтед завърши с първа загуба в предсезонната подготовка в Чикаго.

Доста неубедително срещу Пари Сен Жермен игра вратарят Давид де Хеа, който пусна два гола през първото полувреме за крайното 0:2.

Златан Ибрахимович и Блейс Матуиди се разписаха срещу желания от Реал (Мадрид) страж.

Девет дни преди началото на сезона във Висшата лига все още не е ясно дали Де Хеа ще остане на „Олд Трафорд”.

Луис ван Гаал привлече като свобедн агент аржентинския национал Серхио Ромеро от Сампдория. Той не игра срещу ПСЖ, гледаше от трибуинте. Най-много минути в предсезонната подготовка натрупа младият Сам Джонстън, който обаче отива под наем в Престън.

Манчестър Юнайтед възнамерява да спре с американските турнета и да започне… китайски.

Спонсорите Шевролет и АON настояват следващото лято „червените дяволи” да опитат любовта на феновете в Далечния Изток. Автомобилната компания плаща по 50 милиона лири спонсорски пари на Юнайтед всеки сезон.