Стойчо Стоев бесен след загуба на Левски

"Сините" загубиха с 0:1 от Спартак (Миява)

Sportinglife 20:00 ч., 07 Фер 2015
0
135
Lap.bg

Като аматьорско определи поведението на защитат треньорът на Левски Стойчо Стоев при първата загуба на „сините” през 2015 година.

Левски падна 0:1 от словашкия Спартак (Миява) след дузпа, направена от Луис Педро в 18-ата минута, и много добри изяви на новия вратар боян Йоргатович.

„Това е от мачовете, които искаш веднага да забравиш, но от друга страна добре, че ги има.

Първото полувреме беше много слабо, второто – малко по-малко слабо.Умората във футболистите е факт, но не е и оправдание. Трябва да ни подейства като предупредително звънче.

Бяхме отпуснати, показахме много слабости. Нямаме право да играем по подобен начин", заяви Стоев след срещата.

За Левски дебютира сомалийското крило Абди, който след почивката направи доста интересни неща.

„Сините” имаха само едно положение в мача – на голмайстора си Валери Домовчийски в края на първото полувреме.

Няколко пъти словашки играчи оставаха в стрелкови позиции, но Йоргатевич спаси всичко. Беше на косъм да парира и дузпата.