С две дузпи „червените” победиха Рилски спортист в Самоков

Sportinglife 16:30 ч., 27 Сеп 2015
0
61
Lap.bg

3:0 се превърна в любимият резултат на ЦСКА във „В” група. За четвърти път от осем кръга „червените” спечелиха класиката – този път срещу Рилски спортист в Самоков.

В 21-ата минута Владислав Узунов откри резултата с добавка, след като Костадин Хазуров изпусна дузпа.

В края на първото полувреме Самир Аясс направи 2:0. От бялата точка през второто полувреме вкара и резервата Преслав Йорданов. И за двата наказателни удара футболистите на Рилски спортист бурно протестираха.

Скандал имаше при втората дузпа. Виктор Колев получи жът картон, а от телевизионното предаване изглеждаше, че вече имаше един. Въпреки това реферът не изгони футболиста на Рилски спортист. Вероятно първият картон е бил за друг.

Вече осем мача ЦСКА не е допуснал гол. Вратарят Стоян Колев имаше едно положение пред себе си и го спаси.

Головата разлика на отбора е 35:0. Следващият мач на ЦСКА е домакинство срещу Беласица.