Уест Хем победен на свой терен от Лестър

Sportinglife 19:05 ч., 15 Авг 2015
0
49

Стоук направи голям обрат и от 0:2 стигна до 2:2 като гост на Тотнъм.

На „Уайт Хайт Лейн” домакините поведоха с голове на Ерик Дайър и Насер Чадли през първото полувреме. Но в последните 12 минути първо Марко Арнаутович от дузпа, а след това Маме Диуф донесоха точката на „грънчарите”.

Новакът Норич съсече Съндърланд на неговия терен – 3:1. Ръсел Мартин, Стивън Уайтекър и Натан Редмънд предрешиха развоя още до 58-ата минута. Накрая Дънкън Уатмор направи поражението по-почетно.

Друг нов тим във Висшата лига – Уотфорд, направи 0:0 у дома срещу Уест Бромич. След като стигна до 2:2 срещу Челси в първия кръг, Суонси продължи солидното си представяне с комфортно 2:0 на свой терен срещу Нюкасъл.

Бафетимби Гомис и Андре Айе забиха головете.

Уест Хем тръгна сезона с 2:0 като гост на Арсенал, за да загуби с 1:2 във втория кръг у дома от Лестър.

Японският национал Шинджи Оказаки, дошъл от Майнц през лятото, даде преднина на „лисиците”.

Рияд Махрез направи 2:0 в 38-ата минута. В 55-ата Димитри Пайе намали, но докрая Уест Хем стигна само до червен картон на Адриан.